DIÁKPROGRAMJAINK

Keressük azokat az elkötelezett, újdonságok iránt nyitott, ambíciózus fiatalokat, akik tudásukat Magyarország egyik legjelentősebb autóipari vállalatánál szeretnék kamatoztatni.

SZAKMAI GYAKORLAT

Az alábbi szakok esetében tudunk támogatást nyújtani tanulószerződés, együttműködési megállapodás keretén belül:

SZAKKÖZÉPISKOLÁSOKNAK

  • Elektronikai műszerész
  • Mechatronikai technikus
  • Gépi forgácsoló
  • Elektronikai technikus
  • Ipari gépész
  • Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

  • FŐISKOLÁSOKNAK / EGYETEMISTÁKNAK

  • Műszaki és közgazdasági szakokról, angol nyelvtudással.

  • VILLAMOSMÉRNÖKI DUÁLIS KÉPZÉS

    A duális képzésben is partnerek vagyunk, mely időszak alatt az egyetemi tanulmányok mellett intenzív gyakorlaton alkalmazhatod tudásodat, így az egyetemről kikerülve nem csupán egy diplomával, de több év releváns szakmai tapasztalattal is gazdagabb leszel.

    SZEREZZ VALÓS SZAKMAI TAPASZTALATOT A VALEONÁL!

    Büszkék vagyunk arra, hogy a nálunk foglalkoztatott diákok több mint 80%-a a tanulmányait követően is bennünket választ!

    Amennyiben az alábbi feltételeink igazak rád, elképzeléseid pedig egybevágnak azzal, amit mi tudunk számodra kínálni, akkor ne habozz tovább!

    A feladatok, amikben számítunk rád:
    • Elsősorban műszaki projektekben való aktív részvétel
    • Mérnök kollégáink munkájának támogatása különböző szakterületeken, melyhez szükséged lesz angol nyelvtudásodra is
    Ilyen elképzelésünk van rólad:
    • Nappali tagozaton utolsó éves, műszaki felsőfokú tanulmányokat folytatsz
    • Minimum közép szintű angol nyelvtudással rendelkezel
    • Minimum 1 szemeszter időtartam alatt heti 3 napon, napi 8 órában velünk tudsz dolgozni
    Amiben Te számíthatsz ránk:
    • A munkádat megfizetjük!
    • High-tech környezetben, a legmodernebb eszközeink segítségével válhat elméleti tudásod gyakorlativá
    • Olyan feladatokkal látunk el, ami nem csak számunkra, de számodra is haszonnal kecsegtet
    • Számíthatsz ránk szakdolgozatod megírásával kapcsolatban
    • Munkába járásodat támogatjuk, akárcsak az éttermi fogyasztásodat vagy a sportolásodat
    • Amennyiben kölcsönösen elégedettek vagyunk egymással, úgy egyenes az utad a Valeo csapatába, mint főállású munkatársunk

    DUÁLIS KÉPZÉS

    Ezért érdemes a duális képzési formát választanod:
    • Lépéselőnybe kerülsz a munkaerőpiacon
    • Mert az egyetemen tanult elméleti ismereteidet azonnal átültetheted a gyakorlatba
    • Jártasságot szerezhetsz anyag-, eszköz- és technológia ismeretekben
    • A szakmai gyakorlatot high tech környezetben sajátíthatod el
    • A legújabb technológiák alkalmazásával a legkiválóbb szakemberektől tanulhatsz
    • Első kézből ismerheted meg egy nemzetközi cég működését
    • Műszaki érdeklődésű vagy, kitartó és szeretsz tanulni
    • Érvényes felvételi jelentkezésed van a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai karának villamosmérnöki szakára
    • Vállalod, hogy az egyetem mellett 22 héten át munkát is végzel nálunk
    • Valós vállalati környezetben, a jövő technológiáját alkalmazva, értéket teremtve szeretnél tanulni és dolgozni
    • Előnyt jelent, ha középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
    • Mérnök kollégáink munkájának támogatása különböző szakterületeken, melyhez szükséged lehet angol nyelvtudásodra is
    • Valódi műszaki projektekben való aktív részvétel
    • Minden tudást megosztunk veled, így ismereteid gyarapítása csak rajtad áll, határ a csillagos ég
    • Hallgatói munkaszerződésed keretében az egyetemi ösztöndíjak és egyéb juttatások mellett a munkádért a képzés teljes időtartamára fizetés és szabadság is jár
    • Munkába járásodat, étkezésedet, sportolásodat anyagilag is támogatjuk

    TE KIVEL KÉPZELED EL A JÖVŐD? A VALEO VELED!