DUÁLIS KÉPZÉS

VILLAMOSMÉRNÖKI DUÁLIS KÉPZÉS A VALEONÁL

A Valeo autóipari beszállítóként valamennyi autógyár partnere világszerte. Mint technológiai vállalat, innovatív termékeket és rendszereket kínál, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez.

A Valeo veszprémi gyára 1998 óta személy – és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódott. Veszprémi telephelyünk prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártja személygépjárművek, teherautók és haszongépjárművek számára.
Az utóbbi évek növekedésére jellemző, hogy míg 2013-ban létszámunk az 1000 főt sem érte el, 2018-ban már közel 2700 munkatárs választott bennünket, akik közül 160 munkatársat kutatás-fejlesztés központunkban foglalkoztatunk és ez a fejlődés folytatódik tovább!

Keressük azokat az elkötelezett, újdonságok iránt nyitott, ambíciózus fiatalokat, akik tudásukat Magyarország egyik legjelentősebb autóipari vállatánál szeretnék kamatoztatni.

SZEREZZ VALÓS SZAKMAI TAPASZTALATOT A VALEONÁL!

A nálunk foglalkoztatott diákok több mint 80%-a tanulmányait követően is bennünket választ!

Amennyiben az alábbi feltételeink igazak rád, elképzeléseid pedig egybevágnak azzal, amit mi tudunk számodra kínálni, akkor ne habozz tovább!

Ezért érdemes a duális képzési formát választanod:
  • Lépéselőnybe kerülsz a munkaerőpiacon
  • Mert az egyetemen tanult elméleti ismereteidet azonnal átültetheted a gyakorlatba
  • Jártasságot szerezhetsz anyag-, eszköz- és technológia ismeretekben
  • A szakmai gyakorlatot high tech környezetben sajátíthatod el
  • A legújabb technológiák alkalmazásával a legkiválóbb szakemberektől tanulhatsz
  • Első kézből ismerheted meg egy nemzetközi cég működését
Ilyen elképzelésünk van rólad:
  • Műszaki érdeklődésű vagy, kitartó és szeretsz tanulni
  • Érvényes felvételi jelentkezésed van a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai karának villamosmérnöki szakára
  • Vállalod, hogy az egyetem mellett 22 héten át munkát is végzel nálunk
  • Valós vállalati környezetben, a jövő technológiáját alkalmazva, értéket teremtve szeretnél tanulni és dolgozni
  • Előnyt jelent, ha középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
A feladatok, amikben számítunk rád:
  • Mérnök kollégáink munkájának támogatása különböző szakterületeken, melyhez szükséged lehet angol nyelvtudásodra is
  • Valódi műszaki projektekben való aktív részvétel
Amiben Te számíthatsz ránk:
  • Minden tudást megosztunk veled, így ismereteid gyarapítása csak rajtad áll, határ a csillagos ég
  • Hallgatói munkaszerződésed keretében az egyetemi ösztöndíjak és egyéb juttatások mellett a munkádért a képzés teljes időtartamára fizetés és szabadság is jár
  • High-tech környezetben, a legmodernebb eszközeink segítségével válhat elméleti tudásod gyakorlativá
  • Olyan feladatokkal látunk el, ami nem csak számunkra, de számodra is haszonnal kecsegtet
  • Számíthatsz ránk szakdolgozatod megírásával kapcsolatban
  • Munkába járásodat, étkezésedet, sportolásodat anyagilag is támogatjuk
  • Amennyiben kölcsönösen elégedettek vagyunk egymással, úgy egyenes az utad a Valeo csapatába, mint főállású munkatársunk

    TE KIVEL KÉPZELED EL A JÖVŐD? A VALEO VELED!